Friday, March 4, 2011

2011 Започна Cтрахотно!

2011 година започна много добре! Изкарахме си страхотно на Нова Година - събрахме се с познати и приятели и си изкарахме страхотно. Пихме, веселихме се и играхме карти до 6 сутринта!



Аз започнах новата работа на 10-ти януари и засега всичко върви като по вода.Все още се опитвам да разбера какви са ми задълженията, но всяко нещо с времето си!

Също през януари месец решихме да започнем да си търсим къща. С новата ми работа решихме, че ще можем да си купим наше собствене жилище. Започнахме да търсим и за по-малко от две седмици си намерихме къща, която ни харесва много и която няма нужда от никакви ремонти! На първия етаж са кухнята, хола и тоалетна, а на втория етаж са трите спални (наща спалня си има отделна баня) и помещение за пералня и сушилня. Двора е около 1 декър и не е ограден, но сигурно в следващите няколко месеца ще сложим ограда, за да може Нова да тича колкото иска. Ще кача още снимки, когато получим ключовете.




Кухнята

През януари също празнуваме една година откакто си взехме Нова. Тя е станала голяма глезла, но на нас не ни пречи!

Честита Нова 2011 Година!


No comments:

Post a Comment