2011 година започна много добре! Изкарахме си страхотно на Нова Година - събрахме се с познати и приятели и си изкарахме страхотно. Пихме, веселихме се и играхме карти до 6 сутринта!
Аз започнах новата работа на 10-ти януари и засега всичко върви като по вода.Все още се опитвам да разбера какви са ми задълженията, но всяко нещо с времето си!
Също през януари месец решихме да започнем да си търсим къща. С новата ми работа решихме, че ще можем да си купим наше собствене жилище. Започнахме да търсим и за по-малко от две седмици си намерихме къща, която ни харесва много и която няма нужда от никакви ремонти! На първия етаж са кухнята, хола и тоалетна, а на втория етаж са трите спални (наща спалня си има отделна баня) и помещение за пералня и сушилня. Двора е около 1 декър и не е ограден, но сигурно в следващите няколко месеца ще сложим ограда, за да може Нова да тича колкото иска. Ще кача още снимки, когато получим ключовете.
| Кухнята |
През януари също празнуваме една година откакто си взехме Нова. Тя е станала голяма глезла, но на нас не ни пречи!
Честита Нова 2011 Година!
